خانه / بیشتر بدانیم

بیشتر بدانیم

عسل و دارچین؛ اکسیر جوانی

خوشبختانه این روزها عسل و دارچین در هر آشپزخانه‌ای پیدا می‌شود. با ترکیب این دو ماده‌ی ساده برای خودتان اکسیر جوانی بسازید. به همین سادگی به همین جوانی! انسان از همان بدو خلقت دریافته است که روند پیری مانند جاده‌ای ... ادامه مطلب »

آیا می‌دانستید؟

آیا می‌دانستید؛ که زنبور از بوی عرق بدش می‌آید و به کسی که بدنش بو بدهد یاعطر زده باشد حمله می‌کند؟ آیا می‌دانستید؛ که چین بیشتر از هر کشوری همسایه دارد، چین با ١٣ کشور هم مرزاست؟ آیا می‌دانستید؛ که ... ادامه مطلب »

کوتاه و خواندنی

مهندس ومدیر مردی که سوار بر بالن در حال حرکت بود ناگهان به یاد آورد قرار مهمّی دارد؛ ارتفاعش را کم کرد و از مردی که روی زمین بود پرسید : ببخشید آقا؛ من قرار مهمّی دارم ، ممکنه به ... ادامه مطلب »

“پروژه یوژنیکس” چیست؟ + تصاویر

“پروژه یوژنیکس” چیست؟ + تصاویر

سران سازمان های مخفی یعنی انگلیس و آمریکا با مدیریت رژیم صهیونستی از همه حیله ها برای این منظور بهره جستند. آنها با طرح “پروژه یوژنیکس” یا همان “علم به‌نژادی”، همه تلاش خود را مصروف عقیم سازی مردم جهان، ممانعت ... ادامه مطلب »

پانـزده مـاده خـوراکی برای تسکیـن دردها

احساس درد جدای اینکه می تواند نشانه بیماری و اختلال در عملکرد سیستم های داخلی بدن باشد، حس ناخوشایندی است که حتی بعضی مواقع باعث مختل شدن فعالیت های طبیعی و روزانه فرد می شود. در این ایمیل بعضی از ... ادامه مطلب »

قصه ای از امیرالمومنین علیه السلام قصه ای زیبا و تاثیرگذار.

سه برادر نزد امام علی علیه السلام آمدند و گفتند میخواهیم این مرد را که پدرمان را کشته قصاص کنی. امام علی (ع) به آن مرد فرمودند: چرا او را کشتی؟ آن مرد عرض کرد: من چوپان شتر و بز ... ادامه مطلب »

چه خوشبختند آنانکه به پای هم پیر می شوند , نه به دست هم

چه خوشبختند آنانکه به پای هم پیر می شوند , نه به دست هم

قامت خم گشته پیران نشان مرگ نیست یک کمان صد تیر را در خاک پنهان میکند . مخند ای نوجوان زنهار بر موی سفید من  که این برف زمستان بر سر هر بام میبارد . ادامه مطلب »

وقتی خدا به قولش عمل می‌کند

وقتی خدا به قولش عمل می‌کند

چند روزی به آمدن عید مانده بود. بیشتر بچه ها غایب بودند، یا اکثرا رفته بودند به شهرها و شهرستان های خودشان یا گرفتار کارهای عید بودند اما استاد بدون هیچ تاخیری آمد سر کلاس و شروع کرد به درس ... ادامه مطلب »

کلینیک خدا

کلینیک خدا

به کلینیک خدا رفتم تاچکاپ همیشگی ام را انجام دهم.فهمیدم که بیمارم………خدا فشارخونم را گرفت،معلوم شد که لطافتم پایین آمده. زمانی که دمای بدنم را سنجید،دماسنج۴۰درجه اظطراب نشان داد. آزمایش ضربان قلب نشان داد که به چندین گذرگاه عشق نیاز ... ادامه مطلب »

هارپ چیست؟ – حتما بخوانید

هارپ چیست؟ – حتما بخوانید

هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقیق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زیر زمینی (با استفاده از امواج رادیویی ELF/ULF/VLF) تاسیس شده است. ولی در واقع “پروژه ای با تکنولوژی جنگ ... ادامه مطلب »

بهترین زمان برای حجامت؟

پزشکان می‌گویند بهترین زمان برای حجامت اردیبهشت ماه است چرا که در این ماه خون تازه‌ای در رگ‌های انسان جریان می‌یابد. به گزارش وب سایت خبری باغخواص، امروز حجامت یکی از راه‌های مطمئن و مورد سفارش در درمان بسیاری از ... ادامه مطلب »

میگن

میگن

میگن سر پل فال میگیره حسرتش رفتن به مدرسه است…. میگن به خاطر اینکه میخواسته ازدواج کنه پول نداشته کلیه اش رو فروخته…. میگن خودش هیچ کدوم از این کارتون هارو ندیده ولی میفروشه…. میگن دیگه نتونست گرسنگی بچه اش ... ادامه مطلب »

سیزده بدر(تاریخچه سیزده بدر)

سیزده بدر(تاریخچه سیزده بدر)

سیزده بدر(تاریخچه سیزده بدر) سیزده بدرسیزدهمین روز فروردین ماه و از جشن های نوروزی است. در تقویم‌های رسمی ایران این روز (سیزده بدر) روز طبیعت نامگذاری شده‌است و از تعطیلات رسمی است.برخی بر این باورند که در روز سیزده بدر ... ادامه مطلب »

بوی بهار…

بوی بهار…

صحن چمن از شکوفه ‏ها رنگین شد                             وز عــطر اقـاقـیـا هوا رنگـین شـد در نغمه هـر چلـچـله پیـغامـی هست                             کای خفته روزگار ، فروردین شد بوى بهار می‌آید، بوى نوروزى پرشکوفه، هواى تازه ی این روزها و جوانه‌هاى ... ادامه مطلب »

سبزی خوردن را از دست ندهید

سبزی خوردن را از دست ندهید

سبزی خوردن را از دست ندهید تا چندی پیش سبزی‌خوردن پای ثابت اکثر سفره‌های ایرانی بود. وقتی سفره پهن می‌شد اولین چیزی که در مرکز سفره خودنمایی می‌کرد، یک سبد پر از انواع سبزی‌های تازه به همراه پیازچه و تربچه‌نقلی ... ادامه مطلب »

مناظره ی امام علی (ع)  و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)

مناظره ی امام علی (ع) و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)

در هیاهوی زندگی امروز انگار بسیاری از واژه ها, دیگر رنگ باخته . برادری, شرف, بزرگواری … گویی به زمان دیگری تعلق دارند. به زمانی که پدری درعین بی نیازی, می پرسد آنچه را که می داند و پسرمی گوید ... ادامه مطلب »

آبمیوه های فوق العاده برای بدن

آبمیوه های فوق العاده برای بدن

.:: آبمیوه های فوق العاده برای بدن ::. میوه های فوق العاده برای ب:: آب انبه :انبه از منابع بسیار عالی بتاکاروتن به حساب می‌آید یعنی همان عاملی که رنگ نارنجی را به این میوه داده است. شاید باور نکنید ... ادامه مطلب »

حدیثی در مورد روزه

حَدَّثَنِی مُحَمَّدُ بْنُ عَلِیِّ بْنِ مَاجِیلَوَیْهِ قَالَ حَدَّثَنِی مُحَمَّدُ بْنُ یَحْیَى عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ أَحْمَدَ قَالَ حَدَّثَنِی مُحَمَّدُ بْنُ سِنَانٍ الرَّازِیُّ عَنْ سَهْلِ بْنِ زِیَادٍ عَنْ بَکْرِ بْنِ صَالِحٍ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ سِنَانٍ عَنْ مُنْذِرِ بْنِ یَزِیدَ عَنْ یُونُسَ بْنِ ... ادامه مطلب »

بیست فرمان تغذیه در ماه مبارک رمضان

بیست فرمان تغذیه در ماه مبارک رمضان

یاایها الذین آمنو کتب علیکم الصیام کماکتب علی الذین من قبلکم لعلکم تتقون «بقره۱۸۳» باسلام وآرزوی قبولی عبادات به : ۲۰ فرمان تغذیه در ماه رمضان توجه فرمائید. لطفا بادقت مطالعه فرمائید.  بسیاری از افراد با اینکه در ماه رمضان ... ادامه مطلب »

این الرجبیون؟… درفضیلت و اعمال ماه رجب

این الرجبیون؟… درفضیلت و اعمال ماه رجب

یکم – این الرجبیون؟ … در صحرای محشر بیرقی افراشته می شود و همه مردم از اولین و آخرین زیر لواء آن قرار می گیرند، بااینکه وادی بسیار وسیع است، اما جای سوزن انداختن نیست و مردم مانند تیر در ... ادامه مطلب »

آشنایی با مراسم عید نوروز

آشنایی با مراسم عید نوروز

شهر‌ستان ورامین از نقاط تاریخی ایران محسوب می‌شود و از قدیم‌الایام، آداب و رسوم ویژه‌ای در آیین‌های استقبال از بهار و عید نوروز بر این مناطق حاکم بوده و بسیاری از این آئین‌ها، هنوز پا برجاست شهر‌ ورامین قدمت حدود ... ادامه مطلب »

وقتی دل عزرائیل می سوزد!

روزی رسول خدا (صل الله علیه و آله) نشسته بود، عزراییل به زیارت آن حضرت آمد. پیامبر(صل الله علیه و آله) از او پرسید: ای برادر! چندین هزار سال است که تو مأمور قبض روح انسان ها هستی، آیا در ... ادامه مطلب »

آیا میدانستید؟!

در این دنیای عجیب و غریب از دیدن خیلی از چیزها انسان هاج و واج می ماند و دچار شگفتی میشود و این در حالیست که نمیشود خیلی از چیزها رو باور نکرد ! آیا میدانستید که یک سوسک حمام ... ادامه مطلب »

چند نکته که در اینترنت به دردتان می خورد

چند نکته که در اینترنت به دردتان می خورد

● اگر گرفتار یک سایت شلوغ شدید! اگر وارد صفحه اول یک سایت شلوغ که دارای تعداد زیادی لینک ، انواع جعبه ها و کادرهای مختلف در نقاط مختلف صفحه می باشد، شدید، بجای صرف زمان زیاد برای درک صفحه، ... ادامه مطلب »

تمام شماره اس ام اس های مهم

گرفتن خلافی ماشین :۳۰۰۰۵۱۵۱ ( عدد عمودی کنار کارت رو بفرستید) گزارش اطلاع دادن تخلف تاکسی: ۳۰۰۰۴۲۴۶ (شماره پلاک ماشین متخلف رو بفرستید) رهگیری نامه پستی : ۲۰۰۰۴۴۱ (ابتدا حرف Rرا بنویسید و بعد شماره روی رسید پستی رو ) ... ادامه مطلب »

فرار به سوی خدا

حکایتی از حاج محمد اسماعیل دولابی می‌گویند پسری در خانه خیلی شلوغ‌کاری کرده بود. همه‌ی اوضاع را به هم ریخته بود.وقتی پدر وارد شد، مادر شکایت او را به پدرش کرد. پدر که خستگی و ناراحتی بیرون را هم داشت، ... ادامه مطلب »

همه چیز درباره خواص عسل

همه چیز درباره خواص عسل

عسل چربی های اطراف قلب را آب می کند عسل یک واژه عربی است که در فارسی آن را انگبین می‌گویند و عبارت است از شهد گل‌ها که زنبور عسل توسط خرطوم کوچک خود آن را مکیده و از راه ... ادامه مطلب »

هفتاد گناه زبان !

هفتاد گناه زبان !

هفتاد گناه زبان ! در روایت آمده بیشترین افرادی که به جهنم می روند به خاطر زبانشان است. هفتاد گناه پای زبان می نویسند. این هفتاد گناه چیست ؟ خداوند در قرآن کریم به نعمت زبان اشاره فرموده و می ... ادامه مطلب »