خانه / مسجد بقیه ا... (عج) باغخواص / مراسم جشن انقلاب در مسجد جامع حضرت بقیه ا… (عج ) روستای باغخواص برگزار شد

مراسم جشن انقلاب در مسجد جامع حضرت بقیه ا… (عج ) روستای باغخواص برگزار شد

به گزارش وب سایت خبری باغخواص مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح ، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی ریاست محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و امام جمعه موقت شهر ورامین، مهندس دهقان شهردار ورامین،احمدی رئیس شورای شهر ودیگر مسئولین شهرستان ،خانواده معظم شهداء ، بسیجیان واهالی واعضای شوراهای اسلامی باغخواص ، علی آباد وحسین آباد در مسجد جامع حضرت بقیه الله (عج) باغخواص برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبری باغخواص همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران  و در اولین روز از ایام ا… دهه فجر مراسم شهرستانی ستاد دهه فجر شهرستان ورامین باسخنرانی سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح درمسجدجامع بقیه ا… باغخواص برگزار شد.

درابتدای مراسم خیرمقدم به مردم ومسولین توسط امام جماعت مسجد جامع بقیه الله باغخواص و مهدی تاجیک نایب رییس شورای اسلامی باغخواص به نمایندگی از مردم شهید پرور باغخواص انجام شد.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: غیرت مردم ما کجاست که خانمی کشف حجاب کرده و اقدام ساختار شکنانه می کند و همه مردم به او نگاه می کنند و منتظر هستند که نیروی انتظامی و دستگاه قضایی او را دستگیر کنند در صورتی که امام حسین سر خود را برای امر به معروف و نهی از منکر داده است.

به گزارش وب سایت خبری باغخواص به نقل از خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در جمع اهالی دهستان باغخواص در مسجد بقیه الله بیان کرد: ما در ابتدای انقلاب شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را سر دادیم که خودمان سطح آن را می بینیم ولی دشمنان عمق این شعار  را می بینند.

وی خاطر نشان کرد: از دید برخی جوانان ما آزادی این شعار یعنی آن آزادی که در غرب مرسوم است و همگان برهنه هستند و هر کاری می خواهند انجام می دهند.

سردار شکارچی اظهار داشت: امروز باید بگوییم که تمام دولت ها جهان با ما دشمن است و اگر دولتی در زمان خاصی با ما دوستی می کند به دلیل آن است که به منافع خودش برسد و دلیلش نیز آن است که تنها حکومتی که پرچم عدالت به دست گرفت و علیه ظلم و ستم قیام کرد این حکومت و ملت است.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در حال حاضر تهدیدی که علیه نظام سلطه و استکبار در کره خاکی وجود دارد جمهوری اسلامی ایران است.

وی بیان کرد: امروز شاهد هستیم که عربستان به عنوان یک کشور مسلمان با رژیم صهیونیستی که ضد اسلام است عهد می بندد تا جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد.

سردار شکارچی افزود: نظام سلطه بادکنکی رنگی و زیبا با دورنمای خیلی خوب بوده است که همیشه ملت های مظلوم جهان را ترسانده اند که جمهوری اسلامی با سوزنی باد آن بادکنک را خالی کرده است و همین مسئله یکی از دلایل دشمنی علیه جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه برای ما دولت ها با ملت ها متفاوت هستند، گفت: امروز حکومت ایران اسلامی به عنوان  قطب حمایت از مظلومین جهان است.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: در دوران جنگ تحمیلی در مواقع سختی رمزهای یا حسین(ع) و یا زهرا(ع) می گفتند و این در حالی بود که هر زمان تمام اقلام خود را بسیج می کردیم تازه یک سوم نیروهای تسلیهاتی دشمن بود و آن زمان با رمزهای یا زهرا(ع) و یا حسین(ع) مشکلات برطرف می شد.

سردار شکارچی خاطر نشان کرد: معادلات مادی می گفت که ما باید شکست می خوردیم ولی با محاسبات معنوی بود که نیروهای ما سینه خیز تا پای تانک های دشمن می رفتند و آنها را نابود می کردند و همین مسئله باعث حیرت دشمنان ما می شد و دلیلش نیز این بود که رزمندگان ما تکیه به نام اهل بیت داده بودند.

وی تصریح کرد: یکی از دلایل دشمنی این است که از جنگ رودر رو با سلاح های نظامی مایوس است و تمام این راهکارها را امتحان کرده است

سردار شکارچی اظهار داشت: دشمنان این را می بینند که ایران به جایگاه بسیار والایی می رسد و به همین دلیل نیز دشمنی خطرناک امروز را شروع کرده است.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: خواب از چشم دشمن گرفته شده است و همه ملت های مظلوم زیر چتر جمهوری اسلامی ایران خواب راحت دارند و به همین دلیل نیز باعث ناراحتی دشمنان می شود.

وی با بیان اینکه نباید به دشمنی دشمنان ایراد گرفت ولی باید از افرادی که بسترساز دشمنی دشمنان در داخل کشور هستند ایراد بگیریم، گفت: دشمنان ما ابهت ۳۰ سال پیش در خلیج فارس را نداشته و جرات ندارد که وارد این آبها شود.

سردار شکارچی پس از بیان اینکه زمانی بود که حتی قدرت مونتاژ نارنجک دستی را هم نداشتیم، گفت: از زمانی که مستشاران آمریکا از ایران خارج شده اند سلاح سازی را آغاز کرده ایم و طی این چند سال به جایی رسیده ایم که تمام دنیا می گوید که ایران موشک نسازد.

وی خاطر نشان کرد: ایران تنها کشوری است که موشک می سازد برای از بین بردن مستکبرین و دفاع از مظلومین عالم جمهوری اسلامی ایران است.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: کسی که در نقاط بالاشهر تهران زندگی می کند دفاع از حرم ابوالفضل و حضرت زینب و دفاع از مظلومین را نمی فهمد بلکه فقط به دنبال دفاع از منافع خود و عیاشی خود می باشد.

وی خاطر نشان کرد: امروز برای ما موشک ها و ناوهای آمریکا خطرناک نیست بلکه نفاق و اشرافی گری و پشت پا زدن به ارزش های دینی تهدید اصلی است.

سردار شکارچی اظهار داشت: مردم منطقه ورامین در سال ۴۲ برای یک نفر کفن پوش نشدن بلکه آنها برای سیره علوی و فاطمی سیاه پوش شدند زیرا می خواستند که پرچم امام حسین همچنان برافراشته بماند.

وی بیان کرد: غیرت مردم ما کجاست که خانمی کشف حجاب کرده و اقدام ساختار شکنانه می کند و همه مردم به او نگاه می کنند و منتظر هستند که نیروی انتظامی و دستگاه قضایی او را دستگیر کنند در صورتی که امام حسین سر خود را برای امر به معروف و نهی از منکر داده است.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: دشمنان می خواهند ما را از داخل پوک کند و آن زمان است که این سقف بر سر خود ما فرو خواهد ریخت.

وی اظهار داشت: اساسی ترین ارکان این نظام برای چند چیز است که اسلام ناب محمدی یکی از آنها است که امام خمینی برای آن تبعید شد و شهیدان مطهری و رجایی و بسیجیان دفاع مقدس برای این اسلام به شهادت رسیده اند.

سردار شکارچی با بیان اینکه دشمن همه هجمه خود را به کار گرفته است که این اسلام را آمریکایی کند و ایادی آنها نیز در کشور وجود دارند، افزود: دومین رکن انقلاب ولایت و رهبری است، همه دنیا بسیج شده است که توسط مرکزیت فرماندهی دشمن هدایت می شوند  که همه تیرها به سمت این مرکزیت گرفته شود.

وی ادامه داد: رکن دیگر انقلاب اسلامی ما مردم و امت است، دنیا بسیج شده است که دو بلا بر سر این امت بیندازد که اولین آن ایجاد تفرقه بین مردم است که از اول انقلاب این اقدام را انجام داده است و نکته دوم نیز این است که دین و اعتقادات این امت را تضعیف کند.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: اگر شریعت و امت اسلامی باشد ولی نقطه پیوند آنها وجود نداشته باشد آن زمان است که مشکلاتی به وجود می آید که نمونه آن را در افغانستان شاهد هستیم.

سردار شکارچی تصریح کرد: همین عراقی ها و افغانی ها و پاکستانی برای جان فشانی در سوریه خواهش و التماس می کنند ولی در کشور خود نمی توانند اقدامی انجام دهند زیرا سایه ولایت بر سر آنها نیست.

وی با بیان اینکه باید همه همت خود را بگذاریم تا سه رکن اصلی انقلاب اسلامی را تقویت کنیم و حق را از باطل تشخیص دهیم، گفت: هر شعار ساختار شکنانه ای که در این کشور عده ای سر می دهند قرارگاه فرماندهی آن در انگلیس، آمریکا، اسرائیل یا هر سه جا می باشد.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح پس از بیان اینکه از عوامل دشمن در داخل کشور نباید غافل شویم، گفت: اگر دشمن مطمئن شوند که بین مسئولین اختلاف نیست و همگان به ولی فقیه و رهبر لبیک می گویند آن زمان است که نا امید خواهند شد.

سردار شکارچی اظهار داشت: افرادی را در دانشگاه های خودمان داریم که به آنهایی که مسجد را آتش زده و بی حرمتی های اینگونه کرده و اقدامات ساختار شکنانه کرده اند می گویند که اینها معترض هستند.

وی تصریح کرد: در کربلا مسلمانان سه دسته شدند که عده ای در مقابل حق بودند، عده ای بین حق و باطل گیردند و زمان شناس نبوده و نتوانستند به موقع تصمیم بگیرند و همین ها به صورت غیر مستقیم عاملی شدند برای شهادت امام حسین(ع)، عده دیگری نیز بودند که بین دنیا و امام حسین(ع) گیر کرده بودند.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: دشمنان می خواهند انقلاب را مهندسی معکوس کنند و بی بصیرت ها را افزایش داده و مومنین را کم کرده و بی تفاوت ها را چندین برابر کنند.

وی بیان کرد: امروز لشگر دشمن نیروهای مجهز و مدرن آمریکایی نیست که همیشه شکست بخورند، امروز لشگریان آمریکا و اسرائیل و انگلیس و وهابیت از داخل کشور و از بین مومنین و مسلمانان انتخاب می شوند.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: دو وظیفه اساسی داریم که اولین آن این است که خودمان زمان شناس و بابصیرت باشیم و دیگری نیز این است که بصیرت افزا باشیم و آگاهی به دیگران به خصوص نسل های جدید بدهیم و توطئه های دشمن را افشا کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*