خانه / مسجد بقیه ا... (عج) باغخواص / مراسم شهرستانی جشن انقلاب در مسجد جامع حضرت بقیه ا… (عج ) روستای باغخواص برگزار شد

مراسم شهرستانی جشن انقلاب در مسجد جامع حضرت بقیه ا… (عج ) روستای باغخواص برگزار شد

photo_2017-02-06_08-56-49به گزارش وب سایت خبری باغخواص مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی با حضور امیر سرتیپ حاج محمد تقی تاجیک مسئول کانون بازنشستگان ستاد کل نیروهای مسلح ،حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین ، حجت الاسلام والمسلمین طزری امام جمعه خیرآباد، مهندس یوسفی فرماندارشهرستان ورامین ، مصطفی حیدری بخشدار مرکزی ورامین ودیگر مسئولین شهرستان ،خانواده معظم شهداء ، بسیجیان واهالی واعضای شوراهای اسلامی باغخواص ، علی آباد وحسین آباد در مسجد جامع حضرت بقیه الله (عج) باغخواص برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبری باغخواص همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران  و در پنجمین روز از ایام ا… دهه فجر مراسم شهرستانی ستاد دهه فجر شهرستان ورامین باسخنرانی فرزند برومند باغخواص امیر سرتیپ حاج محمد تقی تاجیک مسئول کانون بازنشستگان ستاد کل نیروهای مسلح درمسجدجامع بقیه ا… باغخواص برگزار شد.

درابتدای مراسم خیرمقدم به مردم ومسولین توسط امام جماعت مسجد جامع بقیه الله باغخواص وعضو شورای اسلامی باغخواص به نمایندگی از مردم شهید پرور باغخواص انجام شد.

مسئول کانون بازنشستگان ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد؛ اگر تفکرات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی در جامعه اجرایی شود، حضرت مهدی(عج) به راحتی می تواند ظهور کرده و بتواند حکومت خود را برپا کند.

 امیر سرتیپ محمد تقی تاجیک مسئول کانون بازنشستگان ستاد کل نیروهای مسلح در جشن پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور عموم مردم و مسئولین در دهستان باغخواص برگزار شده بود گفت: همه مقدمات انقلاب اسلامی از قبل از پیروزی انجام شده بود و یک امدادهای الهی بود و نشانه هایی از قبل شده بود.

وی خاطر نشان کرد: قبل از انقلاب افرادی از نیروی هوایی آموزش هایی دیده بودند تا در زمان های خاص مورد بهره برداری قرار بگیرد ولی همین آموزش ها امدادهای الهی بود تا این افراد بتوانند در زمان انقلاب جنبش عظیمی در دانشگاه افسری وقت و دانشگاه امام علی (ع) آغاز کنند.

مسئول کانون بازنشستگان ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت : امروز هیچ وقت نمی توانیم سخت گیری های نظام پهلوی را متوجه شویم زیرا آن زمان سخت گیری های نظامی صرف بود تا نیروها عذاب بکشند.

سرتیپ تاجیک افزود: در سختگیری های آن زمان اعتصاب غذا توسط دانشجوهای نیروی هوایی به سرکردگی همین نیروهای آموزش دیده انجام شد و بعد از آن نیز حرکات زاویه ای آغاز گردید.

وی خاطر نشان کرد: اقدامات نیروهای در حال آموزش در نیروی هوایی باعث شده بود که نیروهای آمریکایی درون سفارت آمریکا از سلف غذاخوری فرار کنند و بعد از آن نیز نیروهای آمریکایی ها توسط این نیروهای نظامی تهدید شدند و پس از آن به سمت آمریکا فرار کردند.

مسئول کانون بازنشستگان ستاد کل نیروهای مسلح گفت : صلوات فرستادن نیروهای هوایی در خیابان در آن روزها باعث می شد که مردم مستحکم تر شده و در برابر دشمنان انقلاب ایستادگی کنند.

سرتیپ تاجیک ضمن بیان اینکه چیزهایی است که زمینه های آن توسط خدا آماده می گردد و باعث می شود که آن کار انجام شود بیان کرد: تعدادی از افرادی که در سفارت آمریکا با مسئولین آمریکایی برخورد کرده بودند باید اعدام می شدند ولی خدا کاری کرد که این اقدام انجام نشد.

این فرمانده نیروی هوایی بازنشسته که اصالت ورامینی و باغخواصی دارد افزود: بسیج باغخواص، علی آباد و حسین آباد با همان اسلحه سازمانی شخص من با ۸۰ فشنگ آغاز به کار کرد.

وی خاطر نشان کرد: همه این انقلاب از لطف خدا بوده است و نشانه هایی که از زمان پیامبر(ص) و قبل از انقلاب اسلامی صورت گرفته بود، به واسطه انقلاب اسلامی محقق شد.

سرتیپ تاجیک گفت: اینکه دیوانه ای رئیس جمهور آمریکا شده است و فریاد می کشد نمی تواند ضربه ای به انقلاب وارد کند زیرا خداوند محافظ این انقلاب است.

وی ضمن بیان اینکه بزرگان ما اسرار عالم را می دانند ولی بروز نمی دهند همانگونه که ائمه و بزرگان ما در صدر اسلام پشت پرده ها و آینده را می دانستند و چیزی نمی گفتند، افزود: امروز برخی افراد به اسم انقلابی می خواهند اهداف آمریکا را به خورد ما دهند همانگونه که معاویه اقدام کرد و حضرت علی(ع) نیز وی را نفرین کرد.

مسئول کانون بازنشستگان ستاد کل نیروهای مسلح پس از بیان اینکه انقلاب هدیه الهی و تفضلات الهی است که شواهد و اسناد بسیار زیادی در این خصوص وجود دارد گفت: کودتاهای علیه نظام و انقلاب که توسط استکبار به خصوص آمریکا انجام می شد چند پرده بود و امام خمینی(ره) نیز همه این پرده ها را می دانستند و به همین دلیل نیز بعد از فتنه نوژه اعلام کردند که بنی صدر اعلامیه محکومیت را بخواند تا از پرده های بعدی فتنه آن سال جلوگیری کند.

وی خاطر نشان کرد : اگر تفکرات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی در جامعه اجرایی شود، حضرت مهدی(عج) به راحتی می تواند ظهور کرده و بتواند حکومت خود را برپا کند.

درحاشیه این مراسم :

حضور پررنگ خبرنگاران واصحاب رسانه

نورافشانی توسط پایگاه بسیج ابوذر باغخواص

اجرای مراسم گارد پرچم توسط دانش آموزان مدرسه هجرت باغخواص

تجلیل از رئیس کلانتری ۲۳ باغخواص ،امام جماعت مسجد جامع باغخواص ، مسئول کانون فرهنگی باغخواص،نماینده کشاورزان

یک نظر

  1. بنظر اگه یک پوسته ساده فلت و البته اخخثاصی بذارید حداقل خیلی بهتره تا این پوسته که توی کل اینترنت پخشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*