خانه / خبر ها / اولین فیلم سینمای ایران با بازی ببر واقعی توسط جوان باغخواصی هادی رحیمی خواص ساخته شد

اولین فیلم سینمای ایران با بازی ببر واقعی توسط جوان باغخواصی هادی رحیمی خواص ساخته شد

photo_2016-05-11_18-11-22کارگران اهل ورامین فیلم “مایا” گفت: نفیسه روشن، سیاوش خیرابی، مهران رجبی، آرش منتظری و زنده یاد استاد ولی الله مومنی همراه با مایا اولین ببر بازیگر سینمای ایران ایفاگر نقشهای اصلی در این فیلم هستند.

هادی رحیمی خواص کارگردان فیلم “مایا” طی مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما گفت: فیلم “مایا” اولین فیلم تاریخ سینمای ایران است که در آن نقش اصلی را یک ببر واقعی بازی می کند.

وی بیان کرد: از آنجایی که ببر مازندران یکی از گونه های حیوانی است که در حال انقراض می باشد, تصمیم گرفتیم تا فیلمی در جهت روشنگری برای نحوه انقراض این گونه حیوانی بسازیم تا از این طریق از انقراض دیگر گونه های حیوانی جلوگیری شود.

نویسنده اولین فیلم ایرانی که یک حیوان در آن نقش اول را بازی می کند خاطر نشان کرد: در این فیلم به چگونگی انقراض نسل ببر مازندران از سال هزار و سیصد و سی هجری شمسی پرداخته شده است.

این کارگردان  در خصوص بازیگران این فیلم نیز گفت: نفیسه روشن، سیاوش خیرابی، مهران رجبی، آرش منتظری و زنده یاد استاد ولی الله مومنی همراه با مایا اولین ببر بازیگر سینمای ایران ایفاگر نقشهای اصلی در این فیلم هستند.

رحیمی خواص بیان کرد: اولین نمایش این فیلم بصورت خصوصی روز جمعه هفتم خرداد سال جاری ساعت ۱۷ در سالن همایشهای سازمان محیط زیست کشور واقع در پارک پردیسان می باشد.

لازم بذکراست هادی رحیمی خواص ساکن روستای باغخواص از شهرستان ورامین می باشد، پیش از این فیلمهای بلند تلویزیونی به نامهای حج پاکان، خاستن، نان شب، کلاه تو کلاه، بوی خوش یار، عطر خوش یار و همچنین گاهی می شود را کارگردانی کرده است.

 

یک نظر

  1. سلام و درود بر همه ی باغخواصی های بنام و فعال

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*