خانه / خبر ها / اردوی جهادی هلال احمر در باغخواص ورامین اجرا شد

اردوی جهادی هلال احمر در باغخواص ورامین اجرا شد

 81950176-70496395همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر ، اردوی جهادی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین روز جمعه در روستای باغخواص از توابع بخش مرکزی ورامین برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبری باغخواص به نقل از ایرنا دراین اردوی جهادی یک روزه ، داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر با حضور در روستای باغخواص بابرپایی ایستگاه های آموزشی، امدادی، فرهنگی، ورزشی و برگزاری جلسات ختم صلوات، کلاس های آموزش قرآن و توزیع بسته های فرهنگی خدمات فرهنگی خود را به روستائیان ارائه کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین در حاشیه این اردوی جهادی به خبرنگار ایرنا گفت: طرح اردوهای جهادی با هدف تقویت روحیه ایثار و تعاون بین اعضای داوطلب، رویارویی اعضا با مشکلات روستاییان و توجه و احترام به موازین ارزشی و فرهنگی و آداب و رسوم جامعه روستایی برگزار شده است.
حمیدرضا کرمانشاهی افزود: این اردوی جهادی یک روزه با محوریت خدمات بهداشتی و آموزشی توسط داوطلبین و اعضاء امدادگر جمعیت هلال احمر ورامین برگزار و با استقبال بسیار خوب روستائیان همراه شده است.
وی گفت: جمعیت هلال احمر ورامین در این اردوی جهادی با بهره گیری از اعضای منتخب جوانان، متخصص زنان و مامایی، کارشناس داروهای گیاهی و طب سنتی و همچنین مربی امداد و کمک های اولیه خدمات خود را به روستائیان ارائه کردند.
وی از اجرای مسابقه فرهنگی و نقاشی برای دانش آموزان، برگزاری مسابقه ورزشی و هوش برای نوجوانان حاضر در کلاس فرهنگی، آموزش امداد و کمک های اولیه برای بانوان و آموزش طب ستنی با رویکرد پیشگیری از بیماری بوسیله گیاهان داروئی برای بانوان خانه دار روستا به عنوان برنامه های این اردو جهادی یاد کرد.
کرمانشاهی افزود: داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر در پایان این اردوی یک روزه با حضور در گلزار شهدای روستا، ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ، این مکان مقدس را گلباران و غباروبی کردند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*