خانه / خبر ها / بازدید فرماندار محترم و مسئولین ادارات شهرستان ورامین از باغخواص

بازدید فرماندار محترم و مسئولین ادارات شهرستان ورامین از باغخواص

bazdidمحسن خوانساری روز یکشنبه در بازدید مسوولان شهرستان ورامین از روستای باغخواص در مسجد بقیه الله (عج) این روستا گفت:نظام مقدس جمهوری اسلامی مبتنی بر ارزش های اسلامی و نگاه عادلانه به تمام اقشار دارد و این دیدگاه باعث شده تا رسیدگی به مشکلات مردم در اولویت قرار گیرد.

به گزارش وب سایت خبری باغخواص به نقل ازروابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری گفت : روستاهای شهرستان ورامین از زیرساخت های لازم برای پیشرفت به ویژه در بخش های کشاورزی و دامپروری برخوردار هستند.

فرماندار ورامین تصریح کرد:خوشبختانه اقدامات موثری در مناطق روستایی شهرستان صورت گرفته و می توان با بهره گیری از ظرفیت شوراهای اسلامی و دهیاری ها به عنوان نهادهای برآمده از بطن مردم و با تعامل و همفکری و برخورداری از ظرفیت مسوولان بالادستی ، با اجرای کامل طرح های هادی نیاز روستائیان را برآورده کرد.

وی افزود:امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ، تمامی روستاهای شهرستان ورامین از نعمت گاز شهری ، آب ، برق ، تلفن ، اینترنت و جاده های ایمن برخوردار شده اند و این امر باعث افزایش مهاجرت معکوس روستائیان از شهر به روستا شده است .

مدیر شهر و روستایی فرمانداری ورامین نیز در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت:اجرای طرح بازدید مسوولان شهرستان ورامین از روستاها در راستای تسریع در رفع مشکلات مردم هر هفته برگزار می شود.

حامد بوالحسنی افزود:در این بازدیدها تلاش می شود با بررسی مشکلات روستائیان ، راهکارهای عملی برای رفع آنها فراهم شود.

وی از رفع مشکل روشنایی معابر ، تعریض جاده باغخواص به شهرک مدرس ، پیگیری اجرای طرح هادی روستا ، ساماندهی املاک فاقد سند روستا و معرفی افراد برای دریافت تسهیلات آبیاری قطره ای و مکانیزاسیون با توجه به مشکلات کمبود آب زراعی به عنوان مصوبات سفرروستایی مسوولان شهرستان ورامین به روستای باغخواص یاد کرد .

روستای باغخواص از توابع بخش مرکزی شهرستان ورامین دارای ۷۳۴ خانوار و ۲ هزار و ۴۷۵ نفر سکنه است .

گزارش تصویری این مراسم:

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-6

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-1

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-3

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-4

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-5

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-7

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-8

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-9

farmandari-varamin-bazdid-baghkhavas-10

یک نظر

  1. چرا باغخواص که روستایی نزدیک پایتخته چنین وضعیتی داره؟ این آقایون صرفاً از سر انجام وظیفه به این روستا ها سرکشی می کنند یا این برنامه رو وظیفه ی خودشون دونستند ؟!!
    البته آنچه پیداست باز از سر انجام وظیفه سرکی زدند و تفریح جالبی شده اینطور سرکشی های بی نتیجه!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*