خانه / خبر ها / ابوالحسنی رئیس اداره ارشاد شهرستان ری شد

ابوالحسنی رئیس اداره ارشاد شهرستان ری شد

مهدی ابوالحسنی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری منصوب شد.

دکتر برزین ضرغام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در مراسم معرفی مدیران جدید گفت: یکی از وظایف مدیران، توانمند سازی کارکنان برای تصدی مسئولیت است و در انتصاب ها نیز سعی شده تا مدیران از بدنه وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی انتخاب شوند و از تجاربشان به نحو شایسته ای استفاده گردد.

وی افزود: بایدحوزه فرهنگ را در تمامی ابعادش توسعه دهیم و لازمه این پیشرفت نیز ایجاد نگاه تخصصی، استفاده از تجارب ارزنده و مشورت با افراد کار آزموده است.

https://baghkhas.ir/wp-content/uploads/2013/12/url.jpg

وی فرهنگ را حوزه مظلومی دانست و یادآور شد: برای ارتقای حوزه فرهنگ، باید نگاه ها را تغییر داد تا شأن این حوزه به جایگاه اصلی خود برسد.

در این مراسم، «مهدی ابوالحسنی» به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری معرفی شد. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد در رشته ادبیات فارسی است و پیش از این مسئولیت هایی چون: معاون آموزشی هنرستان موسیقی پسران، مسئول فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد ورامین و دبیری چندین کنگره شعر را بر عهده داشته است.

مهدی ابوالحسنی شاعر، ترانه سرا، آهنگساز و خواننده ۳۷ ساله اهل ورامین است که چندین اثر موسیقایی نیز برای ادارات و نهادهای دولتی از قبیل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سروده و اجرا کرده که معروفترین آنها «ورامین شهر خوبان» و «مزار شهید» برای شهدای گمنام است و به تازگی «دفتر رباعی تا…» از سروده های وی به همراه توصیه مرحوم حسین منزوی به صاحب این اثر توسط نشر امروز و فردا منتشر شد.

۶ نظر

  1. با عرض تبریک و آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان

  2. اگه ممکنه یک شب دعوتش کنین مسجد باغخواص تا باهاش بیشتر آشنا بشیم

  3. باسلام وخسته نباشید چراباغخواص تیم فوتبال نداردازاقای حسن عیدی بخواهید که نام تیم فوتبال افق رازنده نگه دارد وازشورای باغخواص بخواهید که دنبال زمین چمن باغخواص رابگیرد دیگه مثل ورزشگاه هفت سال نکشه درست کنن تاالان تنورداغ دنبالش وبگیرن باتشکر ازسایت خوبتون

  4. سلام آدرس وبلاگ دبستان هجرت۱ روستامون به شرح ذیل می باشد خوانندگان با مراجعه به آدرس وبلاگ می توانند از فعاللیت های مدرسه آشنا بشند واگه نطری هم دارند ارسال کنند

    .WWW.HEJRATE1.BLOGFA.COM

  5. سلام چراباشوراهای جدیدمصاحبه نمی کنید چه کارهایی برای باغخواص درحال انجام دادن هستن باتشکر ازسایت خوبتون

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*