خانه / زندگینامه شهدا / ازتمثال ۳۰ شهید باغخواص ورامین رونمایی شد

ازتمثال ۳۰ شهید باغخواص ورامین رونمایی شد

به گزارش وب سایت خبری باغخواص به نقل از کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با عنوان “انقلاب اسلامی،معنویت و پایبندی به ارزش های اسلامی” و با حضور سرهنگ محمد کاشانی رییس بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس جنوب شرق استان تهران و جمع کثیری از مردم و مسئولان منطقه باغخواص ورامین از تمثال ۳۰ شهید منطقه رونمایی شد.

مجتبی عرب عامری مدیر کمیته دانش آموزی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین طی سخنانی ضمن بیان وظیفه سنگین مردم و مسئولان در قبال خون شهدا افزود:باید هرکس در جایگاهی که هست طوری عمل نماید که شرمنده شهدا نشویم.

وی تصریح کرد: اگر رسانه های غربی را مرور کنیم از مجموع آن ها و نیز اظهارات کارشناسان غربی به این سخن آیت الله محمودی می رسیم که فرمودند “مقایسه امروز انقلاب اسلامی با زمان طاغوت مانند مقایسه روز است با شب تاریک” ،بله دوستان،امروز تحولات شگرفی در تمام زمینه های موجود رخ داده و کشور با سرعت در حال پیشرفت است.

رییس آموزش و پرورش ورامین عنوان کرد:تمام کارشناسان غربی اذعان دارند که نظام اسلامی به حدی پیشرفت نموده که توقف آن غیر ممکن است.

این مسئول با اشاره به کاستی های موجود در جامعه گفت:کاستی ها به دلیل بی تدبیری امثال من مسئول است،نباید اصل نظام را زیر سوال برد،ما در اقیانوس بیکران نعمت جمهوری اسلامی غرق شدیم و ممکن است گاهی نعمت ها را فراموش نماییم،این یکی از بدترین آسیب ها است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان های استان تهران نیز در سخنانی به نقش برجسته مردم باغ خواص،علی آباد و مناطق اطراف در حرکت های انقلابی اشاره نمود و گفت:باید همین روحیه انقلابی را حفظ نماییم،اکنون ۳۴ سال از انقلاب اسلامی می گذرددر این مدت ریزش های فراوانی داشتیم،افرادی بودند که از ابتدای انقلاب حضور داشتند ولی در مسیر جا ماندند،البته رویش های انقلاب اسلامی به مراتب بیش از ریزش های آن است.

وی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ دیدید،افرادی که نقش محوری در فتنه داشتند از یاران گذشته انقلاب بودند اما آمدند و دست در دست ضد انقلاب گذاشته و به انقلاب اسلامی ضربه زدند.

در پایان مراسم از تمثال ۳۰ شهید گلگون کفن منطقه باغ خواص و علی آباد وحسین آباد در مجتمع آموزشی شهید حبیبی باغخواص رونمایی شد.

یک نظر

 1. سلام و تبریک میلاد انقلاب
  شهدا همیشه پرچمشون بالاس!
  از افتخارات غرورآفرین شهرک باغخواص، همین شهدای آسمانی هستند؛
  با پست”نامه ی استعفای رؤسای مجلس و دولت در پوزش از رهبر و ملت!!” به روزیم
  ایشالا عاقبت بخیر بشید! مثل شهدا!
  نسأل الله منازل الشهدا[گل]

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*