خانه / زندگینامه شهدا / پاسدار شهید محسن فرین شاد

پاسدار شهید محسن فرین شاد

پاسدار شهید محسن فرین شاد  

فرزند : حاج شیخ ابوالفتح

تاریخ تولد: ۱۳۴۵    محل تولد: باغخواص

تاریخ ومحل شهادت : بهمن ۱۳۶۲ جزیره مجنون

شهید محسن فرین شاد در سال ۱۳۴۵ در روستای باغخواص متولد شدند

وصیت نامه شهید محسن فرین شاد

بسم الله الرحمن الرحیم

قل انما اعظکم بواحده ان تقومو الله مثنی و فرادی
بگو ای پیامبر شما را پند می دهد به اینکه قیام کنید برای خدا دو به دو یا تنهائی.(سوره سبا)

حمد و ستایش خداوند متعال را که به ما جان داد تا فدای اسلام کنیم، درود و سلام بر بت شکن زمان حضرت امام خمینی که با رهنمودهای پیامبر گونه اش ما را از خواب غفلت بیدار کرده تا بتوانیم توشه ای برای آخرت داشته باشیم.
رحمت و مغفرت خداوند بر شهدا از صدر اسلام تا حال آنانی که با خون خود درخت اسلام را آبیاری نمودند.
سلام بر مجروحین و جانبازان انقلاب اسلامی و بر خانواده هایشان که ما درس صبر و استقامت آموخت.
این آخرین سلام من بود که خدمت شما عرض کردم و من از میان شما می روم و این مسئولیت خطیر و حفظ انقلاب اسلامی را بر دوش شما می گذارم امیدوارم که شما بتوانید با توکل به خدا آن را به پایان ببرید.
من میروم تا خونم را که در بدنی توام با ریا و عیب و غرور و نافرمانی خدا بوده و بر خاک کربلای اسلامی بریزم تا خداوند ستار کرمی نماید انشاء الله آمرزیده از دنیا بروم ، خانواده عزیزم زحمات و رنجهای شما را فراموش نمی کنم من بایستی حقی که شما بر گردنم داشتید ادا می کردم و اما مسئله جبهه پیش آمد شما هم می دانید که حق خدا بالاتر از اینهاست امیدوارم مرا ببخشید و از خداوند برایم طلب مغفرت نمائید.
اما اصل وصیتم این است که ای مسلمانان پیرو خط امام که همان خط اصیل اسلام است باشید والا همگی گمراه خواهید شد،ملت عزیز قدر امام و دولت خود را بدانید و ای قوای مسلح وحدت خود را حفظ کنید و با وحدت است که بر دشمنان غلبه پیدا می کنیم، ای ارتشیان و سپاهیان کمیته انقلاب اسلامی قدر برادران بسیج این جانبازان راه خدا را بدانید بحق که اینها پشتیبان انقلاب اسلامی هستند، خداوند سپاه اسلام را نصرت و سلامتی عنایت فرماید تا در مقابل دشمنان اسلام استوار و مقاوم باشند.
عزیزان نمی گویم گریه نکنید ولی گریه بخاطر مظلومیت امام حسین (ع) کنید، حسینی که سرش را بریدند و خیامش را به آتش کشیدند، خواهرش زینب سلام ا… علیه و اهل بیت را به اسارت بردند و چه ها که نکردند.
گریه برای آن عزیزانی کنید که مفقود الاثر هستند یا جنازه هایشان پودر گشته یا در زیر رکبار مسلسلهای کفار در کربلاهای جنوب و غری کشور افتاده است.
از کلیه برادران و خواهران چه فامیل و چه غیر فامیل حلالیت ور طلبم و از همگی شما می خواهم که مرا ببخشید و از خداوند برایم طلب مغفرت نمائید.
و به خانواده های شهدا، اسراء ، مفقودین و جانبازان و مجروحین صبر و استقامت در دنیا و اجر مزد عظیم در آخرت عنایت فرما.
خداوند رزمندگان اسلام را سلامتی و نصرت عطا فرما.
خداوندا هر وقت صلاح دانستی وسایل آزاد سازی اسرا را فراهم گردان، مجروحین و جانبازان و مریضهای از اهل اسلام را شفا عنایت فرما و به امام امت طول عمر و سلامتی عنایت فرما.
به امید زیارت و فتح قدس و نابودی کفار جهانی
ملتمس دعا بنده خدا محسن فرین شاد
بهمن سال ۱۳۶۲

وسرانجام پس از سالها مفقود الاثر بودن پیکر پاکشان درخردادماه سال ۱۳۷۴  به میهن عزیزمان بازگشت

 ((روحش شاد وراهش پررهرو باد))

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*