خانه / هیئت های عزاداری باغخواص / هئيت جوانان حضرت اباالفضل العباس (ع) باغخواص / مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد ورامین: مناجات شعبانیه نقش به‌سزایی در روحیه جوانان دارد

مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد ورامین: مناجات شعبانیه نقش به‌سزایی در روحیه جوانان دارد

خبرگزاری فارس: مناجات شعبانیه نقش به‌سزایی در روحیه جوانان دارد

به گزارش وب سایت خبری باغخواص مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد ورامین، قرچک و پیشوا با اشاره به برگزاری مراسم مناجات شعبانیه در شهرستان ورامین گفت: این مراسم نقش به‌سزایی در روحیه جوانان و مردم این شهرستان خواهد داشت.

حجت‌الاسلام حسین قدوسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران با اشاره به اینکه مناجات شعبانیه را حضرت امیر (ع) و امامان دیگر در «ماه شعبان‏» می‏خواندند، اظهار داشت: امام زمان (عج) نیز در حال حاضر مناجات شعبانیه را می‌خواند.

وی مناجات شعبانیه را دارای مضامین بلند از نظر محتوا، اخلاق و معارف دانست و خاطر نشان کرد: مناجات شعبانیه جامع و کامل است.

قدوسی در ادامه رسانه‌ها را عامل موثری برای فراگیر شدن مناجات شعبانیه دانست و اظهار داشت: امامان جماعت به عنوان مشعل‌داران هدایت می‌توانند مناجات شعبانیه را نیز مانند سایر دعا‌ها به مردم معرفی کنند.

ایشان ضمن توصیه به مردم در مورد خواندن مناجات شعبانیه تاکید کرد: مردم باید به مضامین بلند مناجات شعبانیه دقت کافی داشته باشند و بهره‌های فراوانی از این اقیانوس مواج در ماه پیغمبر ببرند و فطرت خود را سیراب کنند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم مناجات شعبانیه در پنجشنبه هفته جاری در شهرک باغخواص ورامین گفت: این مراسم عالی و به جاست که از طرف هیئت جوانان حضرت اباالفضل (ع) این شهرک برگزار می شود، این هیئت ریشه‌دار و دارای جوانان مومن و مخلصی است و اکثرا ارادت ویژ‌ه‌ای به ائمه اطهار دارند.

مسئول رسیدگی به امور مساجد ورامین همچنین اظهار داشت: برگزاری مراسم مناجات شعبانیه در شهرستان ورامین نقش به‌سزایی در روحیه جوانان و مردم این شهر خواهد داشت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*