خانه / مسجد بقیه ا... (عج) باغخواص / دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی درجمع مردم باغخواص اظهار داشت: تمام توطئه های دشمنان برای تضعیف باورهای اسلامی و ولایی مردم ایران اسلامی است.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی درجمع مردم باغخواص اظهار داشت: تمام توطئه های دشمنان برای تضعیف باورهای اسلامی و ولایی مردم ایران اسلامی است.

به گزارش وب سایت خبری باغخواص مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجج الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رییس ستاد دهه فجر شهرستان های استان و سید احمد حسینی رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین سید رضا طباطبایی بخشدار مرکزی ورامین،،سید محمد رضا حسینی دادستان شهرستان،محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین و رضا کارخانه شهردار ورامین ،خانواده معظم شهداء واهالی واعضای شوراهای اسلامی باغخواص ، علی آباد وحسین آباد در مسجد بقیه الله باغخواص برگزار شد.

 این مراسم ابتدا باپخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع شد در ادامه آقای باقری از قاریان نوجوان به تلاوت آیاتی از قرآن مجید پرداخت .در ادامه حجت الاسلام والمسلمین وطن خواه امام جماعت مسجد بقیه الله باغخواص ضمن خیرمقدم به میهمانان ارجمند، حضور آقای محمدنبی حبیبی را درزادگاه خود باغخواص گرامی داشتند.  سپس ایشان سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی راتبریک گفت.

درادامه مهندس محمدنبی حبیبی دبیرکل جمعیت موتلفه به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: اگر رموز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را درست شناسایی کنیم و به این سئوال پاسخ دهیم که چه عواملی باعث پیروزی انقلاب شد، رمز تداوم انقلاب نیز شناسایی می شود.

وی اضافه کرد: به طور طبیعی دلایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران فراوان است اما سه عامل مهم در این پیروزی سهم اصلی را داشتند و همین سه عامل نیز سهم اصلی را برای ادامه انقلاب خواهند داشت.

وی ادامه داد: پیروزی هر انقلابی نیاز به فداکاری دارد و هر فداکاری کوچک یا بزرگ نیز نیاز به باورهای دینی و اعتقادات کافی دارد؛ اهمیت موضوع اعتقاد اسلامی که عامل مهم پیروزی انقلاب و تداوم آن است، در حدی است که همه دشمنان ایران و اسلام در جهان بسیج شده اند تا اعتقادات دینی مسلمانان را تضعیف کنند.

برای دشمنان فرقی میان شیعه و سنی نیست و آنها دشمنان اصل اسلام هستند

حبیبی تصریح کرد: برای دشمنان فرقی میان شیعه و سنی نیست؛ آنها به طور مثال هم حماس سنی مذهب و هم حزب الله لبنان که شیعه مذهب است را تخریب می کنند و در اکثر مواقع شیعه و سنی را به جان هم می اندازند تا باورهای دینی مسلمانان را از بین ببرند ولی باید قبول کرد که آنها دشمنان اصل اسلام هستند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه “وقتی عقاید اسلامی قرار است مبنای حکومتی قرار بگیرد، آن حکومت پیروز است”، تأکید کرد: اصل دشمنی غرب با ایران به خاطر اسلام است و تمام توطئه های دشمنان برای تضعیف باورهای اسلامی و ولایی مردم ایران است.

وی عامل دوم پیروزی و تداوم انقلاب را وحدت کلمه مردم و مسئولان دانست و اضافه کرد: اگر مردم در سال ۵۷ و سالهای پیش از آن که مبارزات خود را شروع کردند متحد نبودند، امکان پیروزی آنها در ۲۲ بهمن فراهم نمی شد.

توطئه های دشمنان در سالهای اولیه پیروزی انقلاب فقط برای تکه پاره کردن اتحاد مردم بود

حبیبی در ادامه با اشاره به توطئه های دشمنان در سالهای اولیه پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: حوادث توطئه آمیز به نامهای خلق کردستان، خلق عرب در خوزستان، خلق ترک در آذربایجان و… فقط برای تکه پاره کردن اتحاد مردم به بهانه های مختلف بود.

وی سومین عامل را در پیروزی  و تداوم انقلاب، رهبری و هدایت حکیمانه ولایت فقیه  عنوان کرد و افزود: اگر باورها اسلامی باشد، وحدت کلمه هم باشد ولی رهبری مقتدر و با بصیرت نباشد محال است اتفاقات قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تکرار شود.

دست خدا در هدایت رهبری امام(ره) و مقام معظم رهبری دیده می شود

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بیان داشت: رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری یک رهبری معمولی نیست و به طور حتم، دست خدا در هدایت این رهبریها دیده می شود.

وی با اشاره به مقدمات ظهور امام زمان(عج) ادامه داد: امام خمینی(ره) در سالهای ۴۱ و ۴۲ سه امر را برای این مقدمات تبیین کردند که شامل اسلامی کردن ایران، اسلامی شدن جهان اسلام و آماده شدن جهان برای پذیرش اسلام بود.

حبیبی تأکید کرد: بنابراین معلوم است که انقلاب اسلامی ایران، امام(ره)، مقام معظم رهبری و اهداف این انقلاب به خداوند متعال و امام زمان(عج) متصل هستند.

دشمنان تجربه یک قرن اخیر خود را برای سقوط جمهوری اسلامی به کار گرفته اند

وی اضافه کرد: هر انقلابی که در جهان اتفاق افتاده در سالهای اخیر سرکوب شده یا به نوعی در آن اختلال ایجاد شده است و دشمنان تجربه یک قرن خود را به کار گرفته اند تا انقلاب اسلامی ایران را نیز ساقط کنند، ولی هیچ گاه نتوانسته اند حتی آسیب جزئی به این انقلاب و تفکرات حاکم بر آن بزنند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به فرموده امام(ره) که انقلاب اسلامی صاحب دارد، گفت: اگر از رهبری امام (ره) برخوردار نبودیم، با فرض داشتن توحید و حتی وحدت کلمه، معلوم نبود انقلاب پیروز شود و امروز نیز همین طور است؛ مقام معظم رهبری همان راهی را طی می کنند که امام (ره) طی کردند.

توطئه های دوران رهبری امروز پیچیدگی کمتری از دوران امام(ره) ندارد

وی با تأکید بر اینکه “توطئه های دوران رهبری امروز پیچیدگی کمتری از دوران امام(ره) ندارد” افزود: می توان دوره رهبری امام خمینی(ره) را به دوره پیامبر اکرم(ص) و دوره مقام معظم رهبری را به دوره امیرالمؤمنین(ع) تشبیه کرد.

حبیبی در تشریح این مسئله اظهار داشت: فتنه های دوران امیرالمؤمنین(ع) بسیار پیچیده تر از فتنه های دوران پیامبر(ص) بود که نمونه بارز آن را می توان جنگ جمل دانست؛ پیامبر(ص) در دوران خود با کافران و مشرکان می جنگید ولی در دوران علی(ع) مسلمانان به جان یکدیگر افتادند که فتنه ای بالاتر از این گونه فتنه ها نیست که فقط شخص امیرالمؤمنین(ع) توانست این فتنه های پیچیده را مدیریت کند.

وی در پایان تأکید کرد: مردم ایران اسلامی فهیم و با بصیرت هستند و همان طور که پشت سر امام خمینی(ره) ایستادند، مقام معظم رهبری را در فتنه های داخلی و خارجی تنها نخواهند گذاشت و اوج آرمان خواهیشان را در روز ۲۲ بهمن به نمایش خواهند گذاشت.

گفتنی است، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی که متولد روستای باغخواص ورامین است در طول سخنان خود به بیان چندین خاطره از دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و نقش امام(ره) و مقام معظم رهبری پرداخت تا ریشه های انقلاب اسلامی ایران را تبیین کند.

درپایان این مراسم از آقای احمد علی رحیمی از جانبازان ۱۰ دی روستای باغخواص وهمچنین از ۵ نفر از کسانیکه در طول مراسم در مسابقه شرکت نمودند تجلیل شد.

یک نظر

  1. سلام اول این که کاش تو سخنرانیش یه اشاره به باغخواصی بودنش می کرد دوم این که اومد و رفت قولی هم برا پیشرفت به قول شما به شهر باغخواص داد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*