خانه / فرهیختگان / فراخوان نخبگان وافتخار آفرینان

فراخوان نخبگان وافتخار آفرینان

بر هیچکس پوشیده نیست که حضور و تاثیر نخبگان در جامعه چه تأثیرات شگرف و سازنده ای را به همرا ه خواهد داشت. البته به شرط اینکه تواناییها و استعدادهای خاص این عزیزان و پتانسیلهای اجرایی ، فرهنگی ، سیاسی ، ورزشی و … که در وجود ایشان به ودیعه گذاشته شده است در مسیر صحیحی قرار بگیرد و تحت لوای اخلاق و اصول انسانی و در جهت خدمت به خلق خدا و جلب رضایت او به کارگیری شود.

تلاش خواهیم کرد عزیزان موفقی را که از این روستا برخاسته ویا پدر ومادر ویا پدر بزرگ و مادر بزرگشان از این روستا بوده اند و مدارج ترقی را پیموده اند به مرور به دیگران معرفی کنیم.

 همشهریان عزیزم کسانی چون :

مهندس حاج محمدنبی حبیبی- تیمسار حاج محمد تقی تاجیک- تیمسار حاج نبی اله تاجیک – دکترعزیزاله تاجیک اسماعیلی- دکترمحسن حبیبی- دکترمحسن حیدری- دکتر ناصر تاجیک باغخواص- دکترمحمدتاجیک خاص- مهندس مهدی تاجیک خاص – مهندس محمد حیدری- خانم دکتر تاجیک خواص- خانم دکتر حیدری-دکتر حسن تاجیک قشقایی- مهندس محسن تاجیک قشقایی و دیگر عزیزان موفق روستا.

در اینجا از تمام کسانی که اطلاعات مؤثق و دقیقی درباره هر یک از عزیزان یاد شده و دیگر عزیزان موفق روستا دارند تقاضا میکنم اطلاعات را به ایمیل اینجانب ارسال نمایند.

ایمیل اینجانب :honarkadaye_masoud@yahoo.com  و یا با شماره همراه اینجانب ۰۹۱۲۱۹۱۶۶۵۹  تماس بگیرند تا برای دریافت اطلاعات با ایشان هماهنگی لازم را به عمل آورم.

لازم به ذکر است اطلاعات مزبور می تواند مربوط به دوره های تحصیلی – پستها و اماکن خدمتی این عزیزان – تواناییهای خاص و استثنایی ایشان – خدماتی که به روستا و مردم ارائه نموده اند  و هر مورد دیگری که به نظر بیاید ،باشد.

از همکاری صمیمانه همه شما همشهریان عزیزم قدردانی مینمایم.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*